Предмет: Алгебра,
автор: anastasialf
за 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 310 грн. Скільки коштуе 1 кг цукерок і 1 кг печіва якщо 1 кг цукерок дорожче на 72 грн?
Ответы
Автор ответа:
5
Нехай 1 кілограм цукерок x, оскільки. 1 кг печива = Х + 72. Всього заплатили (Х+Х+72), що за умовою = 310
Х+Х+72=310
2Х=238
Х=119
Отже 1 кг цукерок = 119 грн
119+72=191 грн
Х+Х+72=310
2Х=238
Х=119
Отже 1 кг цукерок = 119 грн
119+72=191 грн
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Фeя1
Предмет: Русский язык,
автор: Lol3890
Предмет: Другие предметы,
автор: mozhnoprostomraz
Предмет: Химия,
автор: Potassium
Предмет: Математика,
автор: 362180732