Предмет: Математика, автор: elivira2004

Для приготовления одной порции омлета нужно взять 9 яиц 100 гр молока и 10 гр соли .Десяток яиц стоит 25 руб цена молока 18 руб цена соли 8 руб .Сколько порции омлета можно приготовить на 121р 90 коп ?"


Татьяна1702: молоко за 18 руб это за сколько грамм и соль 8 руб это за кг или за сколько???
elivira2004: да

Ответы

Автор ответа: Татьяна1702
2
Цена за 9 яиц=25/10*9=22,5 руб
Цена за 100 гр молока=18*100/1000=1,8 рублей
Цена за 10 гр соли=8*10/1000=0,08 рублей
Итого цена за 1 омлет=22,5+1,8+0,08=24,38 руб
121,90/24,38=5 порций
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык, автор: влвлвв
Предмет: Қазақ тiлi, автор: миша741
Предмет: Українська мова, автор: JustDoge
Укажіть складне речення з різними видами зв’язку, яке складається з п’яти частин.

варіанти відповідей

Збираючи книжки, я почув, як надворі загуркотів віз, як заскрипіла наша хвіртка, обізвалась радісно качка, загупали швидко кроки, забряжчали одні й другі двері, і на порозі, наче весняночка, стала розрум’янена і осяйна Мар’яна.


Долгорукий ждав, поки вгамується завірюха, тим часом князь Ростислав мав готувати в Суздалі дружину для походу на південь, добирати коней, ладнати сани й лижви для воїнів, яких князь Юрій щоразу набирав з простого люду.


А коли виїхав із лісу на широку поляну, що високим пагорбом обривалась над Ірпенем, із грудей вирвався радісний стогін-клекіт: на тому березі, за широкою, приметеною снігом Ірпінською заплавою, темніли знайомі хатини, з димарів піднімалися в небо сизо-бурі передвечірні дими.


Ось і наша сіножать, вона тулиться до річечки, за якою починаються луги сусіднього села, отого, що у війну було спалене вщент.
Предмет: Алгебра, автор: marialenwvych