Предмет: Математика,
автор: fastermax2
василина купила 3 зошита і отримала 7,6 грн здачі для покупки 9 зошитів їй не вистачило 6,8 грн.Скільки коштує 1 зошит?
fastermax2:
Незнаю
Ответы
Автор ответа:
24
Нехай один зошит коштує х грн. Тоді коли Василина купувала 3 зошита у неї було 3х+7,6 (грн). А коли хотіла купити 9 зошитів 9х-6,8 (грн). Маємо рівняння
3х+7,6= 9х-6,8
6х=7,6+6,8
6х=14,4
х= 2,4 (грн) коштує один зошит
3х+7,6= 9х-6,8
6х=7,6+6,8
6х=14,4
х= 2,4 (грн) коштує один зошит
Интересные вопросы
Предмет: Технология,
автор: sofisofiyasavicheva
Предмет: Технология,
автор: sofisofiyasavicheva
Предмет: Русский язык,
автор: kabilet777
Предмет: Математика,
автор: vecikjan