Предмет: Українська література, автор: masichok00

Спробуй скласти казку для Тигра.

Ответы

Автор ответа: rudenko6
28
Як тигреня родичів шукалоОповіданняУ тигра-тата й тигриці-мами було симпатичне смугасте тигреня. Воно не мало ні братиків, ні сестричок. І йому ні з ким було гратись. Одного разу тигреня запитало тигрицю:– Мамо! А в нас є родичі? Які вони? 
Тигриця поспішала на полювання, тому сказала лишень: 
– Так, звісно, є. Вони смугасті, як і ми. 
Й подалася у джунглі. 
Тато теж дуже поспішав – на роботу в цирк. Тому повторив: 
– Так-так, смугасті. І полюбляють їсти м’ясо. 
Й побіг на електричку. 
Тигреня замислилося: де ж цих родичів шукати? У джунглі йти самому страшно, а в місто – дорослі заборонили, кажуть – заблукаєш.І тут прямо на нього вибігла якась тварина, вся в чорну й білу смужечку.– Привіт! – гукнуло тигреня. – Ти наш родич?
Тварина сторожко відступила на кілька кроків і мовила:– Ні, не ваш. Наші родичі – коні. 
– Але ж ти в смужечку, як і я. 
– Ну то й що? – відповіла тварина. – Ми зовсім різні. Ось поглянь: у тебе кігті, а в мене – копита. 
– То хто ж ти? – запитало тигреня. 
– Я – зебра. 
Вона повернулась і подалася геть.Тигреня рушило на пошуки. Серед трави воно побачило невідоме йому створіння з прозорими крильцями, яке перелітало з квітки на квітку. Тіло його було розфарбоване чорними і жовтими смужками – майже як у тигрів. Тигреня торкнуло лапою квітку. Створіння злетіло з неї, незадоволено задзижчало і закружляло перед його носом:– З-забіяко! Ти заважаєш мені збирати мед. 
– А навіщо тобі мед? – спитало тигреня. – Хіба ти не м’ясо їси? Адже ми родичі. 
– Ні, не родичі. Наші родичі – оси і джмелі. У нас, бджіл, є крила, а у вас немає. У вас – зуби, а в нас – жало. 
Після цих слів бджілка стрімко злетіла вгору і зникла з очей.– Отакої! То хто ж наші родичі? – уголос подумало тигреня. – Виходить, одних смужок тут замало. 
І раптом воно почуло шурхотіння в кущах. За мить звідти висунулася симпатична чорна мордочка і сказала:– Няв! Я – твій родич. 
– Привіт! – радісно вигукнуло тигреня. – Як тебе звати? 
– Кіт,– сказав чорний звір. – Ну, кошеня,– додав, побачивши, який він маленький поряд із тигреням. 
– Але ж ти не смугастий. А моя мама сказала... 
– По-перше, ми, коти, буваємо і смугасті,– перебило кошеня. – А по-друге, це не головне. У нас із тобою ще є багато родичів – леопарди, барси, пантери, леви. І хоч вони бувають зі смужками, з плямами і без них, ми дуже схожі. Адже всі ми – з родини котячих. 
Тигреня і кошеня бігали й гралися цілий день. А увечері тату й мамі тигреня сказало:– Я тепер знаю, хто наші родичі. Познайомлюся з ними усіма – й ніколи не нудьгуватиму.

Nastyalysa01: Клас !
Интересные вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: nastenallisina
Сделайте пожалуйста краткий пересказ этого текста.
Миклухо-Маклай
Клайв Пэмбиган
25 октября 1996 года бюст Миклухо-Маклая был открыт на Сайнс-роуд в Университете Сиднея в честь сто пятидесятой годовщины со дня его рождения. Русский исследователь, он стал заметной фигурой австралийской науки девятнадцатого века. Маклай был первым ученым, который поселился среди людей, не видавших прежде белого человека, и изучал их. Австралия стала его принятой страной, а Сидней родным городом его семьи.
Миклухо-Маклай прибыл в Австралию на борту российского корвета Витязь 18 июля 1878. Несколько дней спустя, он пошел в Общества Линнея и предложил организовать зоологический центр. Морская биологическая станция, расположенная на восточной стороне Большого Сиднея, была первым морским биологическим научно-исследовательским институтом в Австралии.
Кроме того, он проводил свои исследования в Новой Гвинее, Меланезии, Полинезии, Филиппинах и Индонезии. Он побывал во многих деревнях, изучая языки и культуру аборигенов. С терпением, мужеством и медицинским мастерством, он завоевал доверие и сотрудничество жителей.
В течение 1850-х и 1860-х годов было много споров связанных с изучением человеческих рас и интерпретации расовых признаков. Некоторые антропологи пытались доказать, что не все человеческие расы имеют одинаковую ценность, и что «белые люди» предопределены «естественным отбором» властвовать над «цветными» расами. Эта теория использовалась для оправдания рабства и колониализма. Миклухо-Маклай был одним из первых антропологов противостоящих научному расизму. Мы помним его как выдающегося ученого, правозащитника и гуманиста.
Предмет: Русский язык, автор: венера872
Предмет: Русский язык, автор: JesysAVGNDKYT
Предмет: Химия, автор: filippovavetalisa