Предмет: Математика,
автор: lesianadtochij
вартість 1 кг печива 5 1/4 грн. Скільки коштує 3/4 кг?
Ответы
Автор ответа:
0
5
*
=
*
=
= 3
грн
Интересные вопросы
Предмет: Математика,
автор: baba96
Предмет: Немецкий язык,
автор: stoped
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: damirbalgabek
Предмет: География,
автор: varvarik1
Предмет: Математика,
автор: ром5555