Предмет: Математика,
автор: майнер2000
Господарка купила по однаковій ціні 7 кг яблук і 3 кг груш. за яблука вона заплатила на 56 грн більше ніж за груші. скільки коштують яблука й груші окремо?
Ответы
Автор ответа:
0
х грн- цiна
7х грн-коштують яблука
3х грн-коштують грушi
7х-3х=56
4х=56
х=56:4
х=14 грн цiна
7*14=98 грн коштують яблука
3*14=42 грн коштують грушi
7х грн-коштують яблука
3х грн-коштують грушi
7х-3х=56
4х=56
х=56:4
х=14 грн цiна
7*14=98 грн коштують яблука
3*14=42 грн коштують грушi
Автор ответа:
0
спасибо
Автор ответа:
0
немає за що
Автор ответа:
0
до побачення
Интересные вопросы
Предмет: Информатика,
автор: CallofDuty8282
Предмет: Химия,
автор: lamecirina
Предмет: Математика,
автор: artjom91
Предмет: Химия,
автор: ShaiWood
Предмет: Литература,
автор: tumak23катюша