Предмет: Математика,
автор: yes7
Господарка хотила купыты кавун масою 3кг. а купыла-масою5 кг.тому заплатыла на 60коп. бильше. Скильки коштував кавун ?
Ответы
Автор ответа:
0
1)Один кілограм коштував 60/5-3=30 копійков
2) Кавун масою 5 кг коштував 30*5=1 грн 50 копійок
Автор ответа:
0
Нехай 3Хкоп- ціна кавуна, якого хотіла купити господарка, тоді 5Х- ціна кавуна, який вона купила. 60коп.- різниця в ціні.
Отже, маємо рівняння:
5Х-3Х=60
2Х=60
Х=30(коп.)- ціна за один кілограм
2) 5*30=150(коп.)- коштував кавун
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Aiyma127
Предмет: Беларуская мова,
автор: badretro98
Предмет: Математика,
автор: gulajymdalieva
Предмет: Алгебра,
автор: DashutkaK97
Предмет: Математика,
автор: Аноним