Предмет: Математика, автор: yes7

Господарка хотила купыты кавун масою 3кг. а купыла-масою5 кг.тому заплатыла на 60коп. бильше. Скильки коштував кавун ?

Ответы

Автор ответа: Praesidens
0

1)Один кілограм коштував 60/5-3=30 копійков

2) Кавун масою 5 кг коштував 30*5=1 грн 50 копійок

Автор ответа: МаленькийМонстрик
0

Нехай 3Хкоп- ціна кавуна, якого хотіла купити господарка, тоді 5Х- ціна кавуна, який вона купила. 60коп.- різниця в ціні.

Отже, маємо рівняння:

5Х-3Х=60

2Х=60

Х=30(коп.)- ціна за один кілограм

2) 5*30=150(коп.)- коштував кавун

Интересные вопросы
Предмет: Беларуская мова, автор: badretro98
Предмет: Математика, автор: gulajymdalieva