Предмет: Математика,
автор: ruslanasackal
у кафе за 6 порцій морозива друзі заплатили 72 грн, а за одну чашку гарячого шоколаду - на 6 грн більше, ніж за одну порцію морозива. Скільки коштує чашка гарячого шоколаду?
Ответы
Автор ответа:
0
72 грн : 6 = 12 грн (стоит одно мороженое)
12 грн + 6 грн = 18 грн
Ответ: чашка горячего шоколада стоит 18 гривен
12 грн + 6 грн = 18 грн
Ответ: чашка горячего шоколада стоит 18 гривен
Интересные вопросы
Предмет: География,
автор: inkognito0311
Предмет: Русский язык,
автор: Arahike
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Rilli
Предмет: Математика,
автор: petruchenyad