Предмет: Математика, автор: ruslanasackal

у кафе за 6 порцій морозива друзі заплатили 72 грн, а за одну чашку гарячого шоколаду - на 6 грн більше, ніж за одну порцію морозива. Скільки коштує чашка гарячого шоколаду?

Ответы

Автор ответа: vmaluga2011
0
72 грн : 6 = 12 грн (стоит одно мороженое)
12 грн + 6 грн = 18 грн
Ответ: чашка горячего шоколада стоит 18 гривен
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Arahike