Предмет: Математика, автор: kristinasuvoro

Мама купила 2кг рыбы по 160р. и пять кг картофеля. Какова цена картофеля,если мама истратила 420р.?

Ответы

Автор ответа: Alina507
0
160*2=320 (р) на рыбу
420-320=100 (р) на картофель
100:5=20 (р)
Ответ: 20 рублей цена картофеля
Автор ответа: kristinasuvoro
0
спасибки
Автор ответа: Alina507
0
Не за что)))
Интересные вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: topxae407
Наурыздың төрті
«Жер байлығына аяулы көзқарас» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
1- тапсырма. Мәтінді мұқият оқып, төмендегі тапсырмаларды орындаңыз. (3 б)
Қасиетті туған жердің тау тасы да, топырағы да, талға біткен жасыл жапырағы да
кымбат. Осыншама бағасы, кұны байлыкпен өлшенбейтін жасыл белдерді, асқар
тауларды сүймеу мүмкін емес. Асыл армандарымызды әрқашан туған жермен
байланыстырамыз. Себебі туған жер ол біздің ой өлшеміміз бойынша тарихы терең
Отанымыздың белгісі. Жер ана – қасиетті туған жер. Ол - біздің тылсым тарихымыз.
Туған жер топырағын иіскеугезар болыр кеткен боздақтар қанша ма?! Туған жер үшін
соғысқа түсіп туған жер топырағы бұйырмаған қандастарымыз қанша ма?!
I. Мәтіннен негізгі ойды табыңыздар.
N? | Ақпарат
DILIH Жалған
Туған жердің табиғаты тамаша!
2 Отан үшін ешкім соғысқа бармады
3 Әрбір адам Отанын жақсы көреді
4. Асыл армандарымыз жоқ.
Lacaz inzeci​
Предмет: Геометрия, автор: vladpresnykov13