Предмет: Математика,
автор: muhunj2
задача1. оля купила 6 коробок фломастерів по 8грн і 4 коробки фарб по 7грн. яка вартість покупки. задача2. торт коштує 80грн, а морозиво- у 20 разів дешевше. скільки коштує 5 порцій такого морозива. задача3. 150 кг борошна розсипали у 3 мішки порівну. скільки борошна у 12 таких мішках.
Ответы
Автор ответа:
0
Можу тільки допомогти з першим завданням
1.6*8+4*7=76
1.6*8+4*7=76
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alinazaripova24
Предмет: Математика,
автор: nik13121990
Предмет: Математика,
автор: umedabafoeva16
Предмет: Математика,
автор: Krilltumanin
Предмет: Физика,
автор: plymouth