Предмет: Математика,
автор: dianamaximuv22
один кілограм цукерок коштує а грн , а один кілограм печива в грн .
Скільки коштує 1 кг цукерок і 4 кг печива разом?
варіанти відповіді : а)4ав , б)5ав, в)4а+в, г)а+4в
Ответы
Автор ответа:
0
Вiдповiдь: г) а + 4b.
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Barbi54
Предмет: Українська мова,
автор: antonyuk1205
Предмет: Биология,
автор: sofavasileva108
Предмет: Геометрия,
автор: iluazemskov54