Предмет: Математика,
автор: Аноним
Купили 1,4 кг цукерок по цині 9,25 грн., за кг.
Та ще цукру по цині 2,85., за кг.
За що заплатили більше за цукерки чи за цукор, наскільки???
Зарание спасибо!!!
Ответы
Автор ответа:
0
в умові задачі скільки купили цукру в кг
Интересные вопросы
Предмет: История,
автор: ntkolstr
Предмет: Биология,
автор: zolotail44
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tlektesoveraly25
Предмет: Информатика,
автор: KarinaMasyuk
Предмет: Химия,
автор: Voron2562