Предмет: Математика,
автор: ЮлІчКаКоЗаК11
Складі умову і розв'яжіть задачу 465.
20 балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
8 кг по 36 грн - значит он потратил 8*36=288 грн на покупку
За 288 грн теперь он покупает печенье по 24 грн/кг, значит нужно 288/24 = 12 кг
Ответ 12 кг
За 288 грн теперь он покупает печенье по 24 грн/кг, значит нужно 288/24 = 12 кг
Ответ 12 кг
Автор ответа:
0
Ти мене виручила Дуже дякію
Автор ответа:
0
дякую
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: robIox
Предмет: История,
автор: valeridi0501
Предмет: География,
автор: milltomato320
Предмет: География,
автор: 200675