Предмет: Математика,
автор: СухарикАнюта
Купили 2 кг печива і 1 кг цукерок за всю покуакустичну заплатили 50 грн. Скільки коштуе кілограм цукерок якщо цукерки дороже за печиво на 8 грн
Ответы
Автор ответа:
0
х - цена конфет
х-8 - цена печенья
х+2(х-8)=50
х+2х-16=50
3х=50+16
3х=66
х=66:3
х=22 (грн)
Ответ: конфеты стоят 22 гривны за килограмм
х-8 - цена печенья
х+2(х-8)=50
х+2х-16=50
3х=50+16
3х=66
х=66:3
х=22 (грн)
Ответ: конфеты стоят 22 гривны за килограмм
Интересные вопросы
Предмет: Биология,
автор: Dbhdhdddhdhshh
Предмет: Информатика,
автор: masakazancuk575
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: dilichkadilinka4
Предмет: Физика,
автор: Mihhaa121
Предмет: География,
автор: ziziziziziziziz