Предмет: Математика,
автор: vitaliktereshen
для класу купили 48 шошитів по 3 грн за кожний і 72 зошити за ціною в три рази дорожщою .яка вартість зошитів купили для класу ?
Ответы
Автор ответа:
0
1)48•3=144(грн)-коштують 48зошитів
2)3•3=9(грн)-коштує 1зошит
3)72•9=648(грн)
4)648+144=792
Интересные вопросы
Предмет: Биология,
автор: sunny4750
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: maratulyabzal
Предмет: Биология,
автор: ArinaGuerlain
Предмет: Физика,
автор: demirova2001