Предмет: История, автор: saha1229

християнська релігія та церква в житі давнього руського суспільства

Ответы

Автор ответа: kirkatch2017
0

Хрещення Русі справила величезний вплив на історію держави. Християнство було впритул пов'язане з державою і пронизувала всі шари життя і культури народу. Церкви завжди приділялася особлива увага як народу, так і самої держави. Прийняття християнства Давньою Руссю було не тільки вибором релігії, але також мало і політичний характер, так як це допомогло зміцнити зв'язки з Візантією, що мало величезне значення для держави. p align="justify"> Офіційний початок цьому процесу, поступово готується всім попереднім розвитком давньоруського суспільства, поклав князь Володимир, що хрестив в 988 році тільки жителів своєї столиці, а в наступні роки - і населення ряду інших міст Київської Русі.

Це був тривалий, що розтягнувся на кілька століть процес введення християнства як державної релігії централізованої Київської держави. Подія 988 року наша православна церква вважає офіційним прийняттям християнства на Русі і нещодавно відзначила тисячолітній ювілей з цього приводу. Однак, потрібно розділяти два поняття: "Хрещення киян" і "Хрещення Русі" - перша подія пройшло в один день, а друге - ціла епоха, яка розтягнулася на сторіччя. br/>

Интересные вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: kharkovlove2019
Предмет: Русский язык, автор: aiala37
Какие признаки истории можно выделить в этом тексте?
Как дивная картина несокрушимой силы и мощи развертывался на Красной площади
Парад Победы. Шли шеренга за шеренгой, и, резко рубя шаг, проходили тысячи его участников. У каждого счастливые лица победителей и на груди блестят боевые ордена и медали.Танкисты,летчики,артиллеристы,саперы.инженеры,связисты,моряки- все рода войск сочетались в колоннах парада в том же гармоничном взаимодействии, в каком громили они врага в обороне и в наступлении.
Музыка на площади стихла, и под дробные звуки барабана подошла к трибунам колонна бойцов, несших знамена немецко-фашистских армий, захваченные в боях
нашими частями. Бойцы делали крутой поворот и бросали эти знамена к подножию Мавзолея.
Десятками падали на мокрую землю знамена разбитых вражеских корпусов, дивизий, знамена, еще недавно кичливо развевавшиеся над покоренными странами Европы.
Смотрят на них советские люди, и зрелище это невольно наполняет сердце чувством гордости за то, что все мы - советские люди- победители в самой тяжелой войне из всех войн в истории человечества.
Дұрыс жауап саны: 3
брошенные знамена к подножию Мавзолея.
разгром врага в обороне и в наступлении.
музыка на площади
зрелище
боевые медали
дивная картина​
Предмет: Математика, автор: artemamidov755