Предмет: Математика,
автор: kornulo1
Для шкільної їдальні купили персиків,по 15 грн за 1кг,і 20 кг яблук,ціна яких на 9 грн менша від ціни персиків.Скільки кілограмів персиків купили,якщо вартість яблук і персиків однакова?
Ответы
Автор ответа:
0
15-9=6 цена яблок
20*6=120 грн за яблоки
120:15=8 кг персиков купили
20*6=120 грн за яблоки
120:15=8 кг персиков купили
Интересные вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ahmdina
Предмет: Математика,
автор: monoxren
Предмет: Другие предметы,
автор: horohoykomaryana
Предмет: Математика,
автор: MadDream
Предмет: Математика,
автор: garaksiya