Предмет: Українська мова,
автор: 2930
Запиши повні відповіді на запитання. 1) Яка ціна простого олівця? зошита? пакета молока? буханця хліба? 2)О котрій годині в тебе закінчуються сьогодні заняття в школі?
Ответы
Автор ответа:
4
Ціна простого олівця коштує дві гривні, а зошит коштує три гривні . Пакет молока коштує двадцять гривень . Заняття в школі закінчуються о тригадцятій годині дванадцять хвилин .
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alinakozlova280147
Предмет: Биология,
автор: taganov2004expo
Предмет: Другие предметы,
автор: narynkyzyajlin
Предмет: История,
автор: blaaackberryyy
Предмет: Русский язык,
автор: KOCATKA2909