Предмет: Математика,
автор: abramchuk1
допоможить зробити 2 обернені задачі.із ціеї(Для новорічного столу купили 1кг.апельсинів і 1 кг.яблук.Скільки коштує така покупка,якщо за 7кг.апельсинів треба заплатити 63 гривні ,а за 9кг яблук 36 гривень?
Ответы
Автор ответа:
0
1)63:7=9 (грн) коштують апельсини
2)36:9=4 (грн) коштують яблука
3)9+4=13(грн) коштує покупка
2)36:9=4 (грн) коштують яблука
3)9+4=13(грн) коштує покупка
Интересные вопросы
Предмет: Информатика,
автор: esstry
Предмет: Математика,
автор: ZeuSs171
Предмет: Обществознание,
автор: maksimyankov09
Предмет: Математика,
автор: Safia111