Предмет: Алгебра,
автор: arttkachuk
Разом 2кг огірків і 4кг помідорів коштують 26грн, а 3кг огірків і 5кг помідорів коштують 34грн.Яка вартість 1кг огірків та 1кг помідорів?
Ответы
Автор ответа:
0
1кг огурцов стоит х грн, а 1кг помидоров у грн.
2х+4у=26
3х+5у=34
2х=26-4у
3х+5у=34
х=13-2у
3х+5у=34
3(13-2у)+5у=34
39-6у+5у=34
у=5 х=13-2*5=3
1кг огурцов стоит 3грн, а 1кг помидоров 5грн.
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: anytikya33
Предмет: Алгебра,
автор: gavrilovasveta804
Предмет: Русский язык,
автор: vika712643
Предмет: Химия,
автор: julia333
Предмет: Обществознание,
автор: NoRDeR