Предмет: Математика, автор: tortik525

У легковий автомобіль заправили 25 л бензину, а у вантажний - 60 л. Водій вантажного автомобіля заплатив за бензин на 665 грн більше. Скільки грошей заплатив за бензин кожний водій, якщо ціна бензину однакова?

Ответы

Автор ответа: Ada052
0
За х обозначим цену бензина за литр.
60х-25х=665
35х=665
х=19
60х=1140 = цена бензина второго автомобиля

Интересные вопросы
Предмет: Физика, автор: secondsockkk
Предмет: Алгебра, автор: bozbei199062