Предмет: Алгебра,
автор: Shetelya
за 5 кг. апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 22 грн а за 6 кг апельсинів і 2 кг лимонів 18 грн. скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг лимонів?
Ответы
Автор ответа:
0
5x + 4y = 22
6x + 2y = 18
Решение способом сложения
- 12х - 4у = - 36
- 7х = - 14
Х = 2 ( гривны ) 1 кг апельсинов
6•2 + 2у = 18
2у = 18 - 12
у = 3 ( гривны ) 1 кг Лимонов
6x + 2y = 18
Решение способом сложения
- 12х - 4у = - 36
- 7х = - 14
Х = 2 ( гривны ) 1 кг апельсинов
6•2 + 2у = 18
2у = 18 - 12
у = 3 ( гривны ) 1 кг Лимонов
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ilya44701
Предмет: Математика,
автор: darinakabenova073
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: barcevanasta
Предмет: Физика,
автор: Rammleid295
Предмет: Информатика,
автор: alinakarapetya