Предмет: Математика, автор: valikn659

петро та ганнуся купили однакові набори наклейокіз зображеннями риб та птахів. Ціна набору виражена цілим числом гривень . Петро заплатив за покупку 98 грн , ф Ганнуся - на 42 грн більше. Скільки коштує Один набір.

Ответы

Автор ответа: olyamelnichuk1
0
98+42=140
140÷2=70
Відповідь:один нвбір коштує 70 грн.
Интересные вопросы
Предмет: Математика, автор: isaedanil20