Предмет: Математика,
автор: crat1199tok
0,5 кг цибулі, 3 кг картоплі і 1 кг огірків разом коштують 36 грн, а 2 кг цибулі і 4 кг огірків - 72 грн. якою є вартість 1 кг картоплі.
Ответы
Автор ответа:
0
1 кг = 6 руб картоплі
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Gennadiy050865
Предмет: Биология,
автор: ewexa34h6v
Предмет: Английский язык,
автор: violetaazavy
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: УмникРоналдо1