Предмет: Математика, автор: ssssabina

стебель камыша выступает из воды на 0,1 м. его верхний конец отклонили от вертикального положения на 0.7 м, и он оказался на уровне воды. найдите глубину озера в том месте, где растет камыш. ответ выразите в метрах

Приложения:

Ответы

Автор ответа: seregindv
0
x - глубина.
x^2 + 0.7^2 = (x + 0.1)^2;
0.7^2 = 0.2x + 0.01;
x = 2.4
Интересные вопросы
Предмет: История, автор: gubarieva0502
Прочитайте текст джерела й дайте відповіді на запитання. 1. Яка роль, за визнанням сучасника, належала українським козакам на чолі з гетьманом П. Сагайдачним у битві під Хотином 1621 р.? 2. Чому перемога під Хотином принесла козацтву славу «рятівника християнської цивілізації»?

«Коронний гетьман Карл Ходкевич, верхи на коні, стояв біля свого шанця, коли примчав гонець зі звісткою, що козаки з кількома польськими загонами захопили вже табір Османа і що для остаточної перемоги бракує тільки підкріплень, і передав прохання надіслати на допомогу польські частини. Після несподіваного вторгнення запорожців у табір Османа турків охопила паніка... Осман, який так недавно гадав, що нема на світі нікого могутнішого за нього, тепер на власні очі бачив усю непевність свого становища, і колишня пиха змінилась на жіночі скарги, коли він упевнився в безпідставності своїх сподівань».