Предмет: Математика, автор: dirigerp4m8ij

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА как ЗДЕЛАТЬ ОБЕРНЕНУ ЗАДАУ!!!!!!!!Купили 3 шарфи по 18 грн кожний і 3 шапочки по 20 грн кожна.Яка вартість усієї покупки?Склади і розвяжи всі можливі варіанти обернених задач.

Ответы

Автор ответа: ОлькаЛелька90
0
Шарф - 3шт по 18грн
Шапочка - 3шт по 20грн
Всего ?

1 способ. (3*18) + (3*20) = 114 грн всего
2 способ. 3* (18+20) = 114 грн всего

Интересные вопросы
Предмет: Математика, автор: Eeva4
Предмет: Алгебра, автор: mspolina200
Предмет: Математика, автор: Shumkova03