Предмет: Математика,
автор: artemvoskobojni
Помогите решыть задачу
2,5кг цукерок коштують 65грн. Скільки коштують 3,5кг таких цукерок.
Ответы
Автор ответа:
1
1) 65:2,5=26(грн.) - один кілограм цукерок
2)26*3,5=91(грн.)
Відповідь: 3,5 кг таких цукерок коштують 91 грн
2)26*3,5=91(грн.)
Відповідь: 3,5 кг таких цукерок коштують 91 грн
Автор ответа:
2
1) 65/2,5=26 (грн) - коштує 1 кг цукерок
2) 26*3,5=91(грн)
Відповідь : 3,5 кг таких цукерок коштує 91 грн
2) 26*3,5=91(грн)
Відповідь : 3,5 кг таких цукерок коштує 91 грн
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: indiramenesova
Предмет: Українська мова,
автор: gaponkoana1982
Предмет: Литература,
автор: kseniarusakova785
Предмет: Математика,
автор: victoria811
Предмет: Алгебра,
автор: Pupkin26787896