Предмет: Математика, автор: avseeva250708

Під час екскурсії до зоопарку школа придбала 28 квидків для учнів 4-а класу і 24 квитки для 4-б.
Скільки коштують квитки,придбані для учнів і 4-а і 4-б окремо,якщо всього витратили 1300грн.


avseeva250708: Помогите ооочень надо уже сейчас...

Ответы

Автор ответа: Милаша7777777
0
Я не понимаю условие
Интересные вопросы
Предмет: Математика, автор: Ramil310311