Предмет: Математика,
автор: BER88
Купили 4 іграшки ціною 6 карб.Усього заплатили 24карб. Поясни,про що дізнаємось обчисливши вираз: 6*4 24:6 24:4
Ответы
Автор ответа:
0
Дізнаємося про таке:
1) 6*4 = 24 карб. стоїть вся покупка
2) 24:6 = 4 шт іграшок купили
3) 24:4 = 6 карб коштує кожна іграшка
1) 6*4 = 24 карб. стоїть вся покупка
2) 24:6 = 4 шт іграшок купили
3) 24:4 = 6 карб коштує кожна іграшка
Автор ответа:
0
Спасибо большое!
Автор ответа:
0
рад помочь
Интересные вопросы