Предмет: Математика,
автор: zanik83
за 6 ручок заплатили 36 грн.купили ще 5 таких ручок.скільки гривень заплатили за всі ручки?
Ответы
Автор ответа:
1
66 грн)))))))))))))))
36:6=6 грн за одну ручку
6*5=30 грн
следовательно 36+30=66 грн
36:6=6 грн за одну ручку
6*5=30 грн
следовательно 36+30=66 грн
xxxeol:
НЕТ расчета.
Автор ответа:
1
1) 36 грн : 6 = 6 грн - одна штука
2) 6 грн * 5 = 30 грн - еще за 5 штук.
3) 36 + 30 = 66 грн - всего - ОТВЕТ
Интересные вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: geka140984
Предмет: Українська література,
автор: k1t43c
Предмет: Геометрия,
автор: fadeevaaleks25
Предмет: Математика,
автор: Бродилкло