Предмет: Математика,
автор: lianafedchuk
Три однакові яблука і дві однакові груші разом коштують 44 грн,а чотирі таких самих яблука і дві такі самі груші-52 грн. Скільки коштують одне яблуко та одна груша разом?
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Пошаговое объяснение:
52-44=8 грн коштує 1 яблуко
8*4=32 грн коштують 4 яблука
52-32=20 грн коштують 2 груші
20:2=10 грн коштує 1 груша
8+10=18 грн коштують 1 яблуко та 1 груша разом
===================
Lyiza78:
triolana, здравствуйте. Не могли бы вы мне помочь с украинским языком?
Интересные вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: omosin135
Предмет: Биология,
автор: memphiss34
Предмет: Алгебра,
автор: kozumekk
Предмет: Литература,
автор: Sonik3111
Предмет: История,
автор: krsugiyama666