Предмет: Математика,
автор: hmaranina26
Для новорічного столу купили 1 кг апельсинів та 1 кг яблук. Скільки коштує така покупка. якщо за 7 кг апельсинів треба заплатити 63 гривні а за 9 кг яблук- 36 грн. Цікавлять обернені задачі.( Потрібна тільки обернена задача)
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
63:7=9гр за кг апельсин
36:9=4гр за кг яблок
9+4=13гр за покупку
обратная задача
1 кг апельсин стоит 9 гр,а 1 кг яблок 4гр сколько будет стоить покупка если купили 7 кг апельсин и 9 кг яблок?
Пошаговое объяснение:
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: babnssa
Предмет: Математика,
автор: dembovskaanna24
Предмет: Химия,
автор: tolkyntursunova168
Предмет: Математика,
автор: iegtqrj
Предмет: Математика,
автор: andrey123567489