Предмет: Математика,
автор: Erik5059
1кг цукерок коштує 79грн50к. Скільки коштує 1/5 кг цих цукерок
Ответы
Автор ответа:
0
1/5кг=0,2кг
79,5*0,2=15, 9 грн
Автор ответа:
0
Ответ:15.9
Пошаговое объяснение:
Интересные вопросы