Предмет: Математика, автор: makss86

Помогите пожалуйста!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zaverzaeva
0

№1

1) 5+4=9 (грн) - ціна 1 кг м'яса

2) 9*6=54 (грн) - заплатили за 6 кг

№2

1) 27:3=9 (л) - напоюють одного коня

2) 45:9=5 (к) - стільки можна напоїти 45 л води

№3

1) 3+5=8 (к) - кількість сторін

2)72:8=9 (см) - витрачають на одну сторону фігури

3) 9*5=45 (см) - периметр п'ятикутника

Приложения:

makss86: Спасибо вам!
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык, автор: erasylazimbai909