Предмет: Химия, автор: 34534567


3. Какой объём кислорода потребуется для полного сгорания 12,4 г фосфора? Сколько молей оксида фосфора при этом получится?
4. Сколько молей фосфора нужно сжечь, чтобы получить 56.8 г оксида фосфора V?
5. Какой объём водорода потребуется на восстановление 5,3 г Fe3О4 до железа? (Реакция идет по схеме: МеxОy + Н2 → Ме + H2O.)
НАДО! ОЧЕНЬ!(пишите четче)

Ответы

Автор ответа: DJToxa
1

Решение:

3. 4Р+5O2=2P2O5

M(P)=31г/моль

n(P)=m/M=12,4/31=0,4моль

n(P2O5)=n(P)/2=0,4/2=0,2моль

n(O2)=n(P)*1,25=0,4*1,25=0,5моль

V(O2)=n*Vm=0,5*22,4=11,2л

4. 4Р+5O2=2P2O5

m(P2O5)=142г/моль

n(P2O5)=m/M=56,8/142=0,4моль

n(P)=2*n(P2O5)=2*0,4=0,8моль

5. Fe3O4+4H2=3Fe+4H2O

M(Fe3O4)=232г/моль

n(Fe3O4)=5,3/232=0,023моль

n(H2)=4*n(Fe3O4)=0,023*4=0,092моль

V(H2)=n*Vm=0,092*22,4=2,06л

Автор ответа: Alexei78
0

Ответ:

дано

m(P) = 12.4 g

------------------

V(O2) -?

n(P2O5) -?

4P+5O2-->2P2O5

M(P) =31 g/mol

n(P) = m/M =12.4 / 31 = 0.4 mol

4n(P) = 5n(O2)

n(O2) = 0.4 * 5 / 4 = 0.5 mol

V(O2) = Vm*n = 22.4 * 0.5 = 11.2 L

4n(P) = 2n(P2O5)

n(P2O5) = 0.4 * 2 / 4 = 0.1 mol

ответ 11.2 л, 0.1 моль

4.

дано

m(P2O5) = 56.8 g

----------------------------

n(P) - ?

4P+5O2-->2P2O5

M(P2O5) = 142 g/mol

n(P2O5) = m/M = 56.8 / 142 = 0.4 mol

n(P) = 4*0.4 / 2 = 0.8 mol

ответ 0.8 моль

5.

дано

m(Fe3O4) = 5.3 g

-----------------------

V(H2)-?

Fe3O4+4H2-->3Fe+4H2O

M(Fe3O4) = 232 g/mol

n(Fe3O4) = m/M = 5.3 / 232 = 0.023 mol

n(Fe3O4) = 4n(H2)

n(H2) = 0.023 * 4 = 0.092 mol

V(H2) = n*Vm = 0.092 * 22.4 = 2.06 L

ответ 2.06 л

Объяснение:


34534567: спасибо
Интересные вопросы
Предмет: Психология, автор: kris6690
Уявіть, що ви працюєте начальником фінансового відділу в фінансово-економічному департаменті великої виробничої фірми. У вашому підпорядкуванні знаходяться два фахівця, яких ви самі привели в компанію – це ваші колишні одногрупники, з якими ви разом навчалися у закладі вищої освіти. У вас багато спільного: друзі, інтереси, спогади. Природно, ви звертаєтеся один до одного на «ти» і по імені.
В одну з п'ятниць на нараді ви отримуєте завдання від свого безпосереднього керівника: протягом двох тижнів розробити фінансовий план компанії на майбутній рік. Ви розумієте, що це дуже серйозне завдання і від якості його виконання залежить ваша подальша кар'єра в компанії. Вам буде потрібно проаналізувати великий обсяг інформації і розробити кілька версій фінансового плану.
У понеділок ви маєте намір детально обговорити отримане завдання зі своїми підлеглими і розподілити завдання всередині своєї команди, проте з подивом довідаєтеся, що одна з ваших підлеглих «пішла на лікарняний», оскільки у неї захворіла дитина, і має намір бути відсутньою як мінімум протягом десяти днів. Другий підлеглий вирішив закінчити курси водіння автомобіля і просить вас відпускати його раніше протягом найближчих трьох тижнів; він живе дуже далеко від місця роботи, але тепер придбав автомобіль і йому потрібно терміново отримати водійські права.
Ви розумієте, що більша частина роботи ляже на вас, але самостійно ви не зможете впоратися з нею на належному рівні. З іншого боку, ви «входите в положення» своїх підлеглих, оскільки знаєте їх проблеми і щиро хочете їм допомогти.
Завдання
Який стиль управління необхідно обрати у цій ситуації?
Як ви вибудуєте взаємовідносини зі своїми колегами? Які необхідні слова та аргументи ви будете використовувати?
Які висновки із даної ситуації ви можете зробити? Чи можна вважати цю ситуацію як дилему для керівника?

СРОЧНОООО!!!
Предмет: История, автор: Đåŕýå200