Предмет: Математика,
автор: elenakorneva
дідусь купив буряка та моркву за однаковою ціною. за 3 кг буряка дідусь заплатив 30 грн.Скільки коштують 5 кг. моркви
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
50 гривень
Пошаговое объяснение:
30:3=10 (грн) ціна за 1 кг
10*5=50 (грн) ціна за 5 кг
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: розумненьке
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: vlad22032005
Предмет: Математика,
автор: Sasha48911
Предмет: История,
автор: 69maga