Предмет: Математика,
автор: georggarkavenko
Ціна груш — x грн. за 1 кг, а ціна яблук — y грн. за 1 кг.
Запиши у вигляді виразу:
у скільки разів 1 кг груш дорожче, ніж 1 кг яблук
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Пошаговое объяснение:
х÷у
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ульянка115
Предмет: Русский язык,
автор: масусик
Предмет: Русский язык,
автор: Dimetra2001
Предмет: География,
автор: kananna
Предмет: Математика,
автор: АннаДейн