Предмет: Математика,
автор: kucerm
Оленка прийшла з магазину, купивши 2,5 кг яблук і 3,5 кг черешень, заплативши за всю
покупку 95,75 грн. Мама їй говорить: «Мені відомо, що 1 кг черешень коштує 17,5 грн.
А скільки коштує 1 кг яблук?»
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Печиво - х
цукерки - х+10
3х+2(х+10)=95
3х+2х+20=95
5х+20=95
5х=95-20
5х=75
х=75:5
х=15 грн - вартість 1 кг печива
15+10=25 грн - варт 1 кг цукерок
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: evridika
Предмет: Математика,
автор: МаЁрчик
Предмет: Литература,
автор: Gulnaziki
Предмет: Алгебра,
автор: jeffreythekille
Предмет: Литература,
автор: призрак41