Предмет: Математика,
автор: yulyakozachenkp8evpf
Купили 1 кг лимонів, 4 кг яблук і 2 кг бананів, заплативши за все 260 гривень. Яка ціна лимонів, якщо вони дорожчі за яблука на 115 грн. і на 95 грн. дорожчі за банани?
Подкажите плиз!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 130грн./кг
Покрокове пояснення:
Приложения:

Интересные вопросы
Предмет: Литература,
автор: surfsurf
Предмет: Литература,
автор: pushaev2001
Предмет: Математика,
автор: fhjfjo
Предмет: Математика,
автор: Fingina06
Предмет: Математика,
автор: lubasadukovic