Предмет: Математика,
автор: Аноним
Розв'яжи задачу:
Один кілограм яблук дешевший від 1 к груш на 3 грн. Скільки коштує 1 кг яблук і 1 кг груш окремо,
Якщо 3 кг яблук коштують стільки ж, скільки коштує 2 кг груш?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Яблука - 6 грн
Груші - 9 грн
Пошаговое объяснение:
Яблука: х-3
Груші: х
3(х-3)=2х
3х-9=2х
3х-2х=9
х=9 грн - груші
х-3=9-3=6 грн - яблука
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Doroxovanata1981
Предмет: Русский язык,
автор: torebekoff
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: ХЕЛПМИ22