Предмет: Математика,
автор: derzkiykotenok
Допоможіть із задачею будь ласка!
За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки - кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Вартість печива - 23.4 грн
Вартість цукерок - 34.4 грн
Пошаговое объяснение:
х - вартість печива
х + 11 - вартість цукерок
2х + 3х + 11 = 128
5х = 128 - 11
5х = 117
х = 23.4
23.4 + 11 = 34.4
derzkiykotenok:
Дякую!!!
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: spartak2013
Предмет: Русский язык,
автор: Godvin456
Предмет: Другие предметы,
автор: janapavlenko
Предмет: Математика,
автор: SingeleeSars