Предмет: Алгебра,
автор: Sveta3567
допоможіть будь ласка розв'язати задачу
За 1 кг цукерок коштує х грн а 1 кг печива у грн скільки грн заплативши за 2 кг цукерок і 5 кг печива
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5х+2у
усе просто через те що один х це один кг цукерок а кг цукерок у нас 5 через це і вийде 5х так само з печивом
Интересные вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: aliya19790810
Предмет: Английский язык,
автор: aidaabdulaeva
Предмет: Русский язык,
автор: fifa0fufa
Предмет: Математика,
автор: Gulya200510