Предмет: Математика,
автор: Аноним
Купили 3 кг печива і 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн.Скільки коштує кілограм цукерок,якщо цукерки дорожчі за печиво на 10 грн?
Ответы
Автор ответа:
0
печиво - х
цукерки - х+10
3х+2(х+10)=95
3х+2х+20=95
5х+20=95
5х=95-20
5х=75
х=75:5
х=15 грн - вартість 1 кг печива
15+10=25 грн - варт 1 кг цукерок
цукерки - х+10
3х+2(х+10)=95
3х+2х+20=95
5х+20=95
5х=95-20
5х=75
х=75:5
х=15 грн - вартість 1 кг печива
15+10=25 грн - варт 1 кг цукерок
Интересные вопросы
Предмет: Физика,
автор: eegor2312
Предмет: Математика,
автор: darki01brawl
Предмет: Физика,
автор: Bekzod10
Предмет: Литература,
автор: nadezdaymiraet
Предмет: Химия,
автор: Dantes001