Предмет: Математика, автор: edinorogelli

Купили 8 кг печива за ціною 72 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива, за ціною 48 грн за кілограм можна купити за ці самі гроші?​

Ответы

Автор ответа: Alisa0823729983
6

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

сначала 72x8 =576

и 576:48=12

Интересные вопросы