Предмет: Математика, автор: djfreeman47

Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива, усього на суму 639 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштує 23 грн?

Ответы

Автор ответа: humeniukoleksandr
6
9х23=207грн
639-207=432грн
432:12=36грн
Ответ:36
Автор ответа: nsnsbzbzbzbbxbdlalla
1
Ответ:36 получаться
Интересные вопросы
Предмет: Химия, автор: black333