Предмет: Математика,
автор: 05082003
Петрик купив 8 кг. печива по 36 грн. за кілограм.Скільки кілограмів печива по 24 грн. за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?
Ответы
Автор ответа:
0
8*36=288 грн.
288/24=12 кг
288/24=12 кг
Интересные вопросы
Предмет: Биология,
автор: mansurovbayel
Предмет: Алгебра,
автор: timat06v
Предмет: Математика,
автор: glushko82
Предмет: Биология,
автор: Аноним