Предмет: Математика,
автор: 0970736189
Учень витратив 5,9 грн, придбавши 8 олівців та 3 загальні зошити. Скільки коштує зошит, якщо олівець коштує 0,4 грн? *
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Пошаговое объяснение:0,4 * 8=3,2(грн) витратив учень на олівеці
5,9-3,2=2,7(грн) витратив учень на зошити
2,7 : 3= 0,9(грн) коштує 1 зошит
0970736189:
Спасибо
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Devil2002
Предмет: Русский язык,
автор: sofiyazubovich
Предмет: Русский язык,
автор: gricenkov
Предмет: Математика,
автор: valeryakudashova
Предмет: Алгебра,
автор: ytyuip