Предмет: Математика,
автор: saloviddajsalo
Для суміші взяли по 1 кг печива трьох сортів. Ціна печива першого сорту за 1 кг — 77 грн., ціна печива другого сорту за 1 кг — 44 грн. і ціна печива третього сорту за 1 кг — 47 грн. Яка ціна 1 кг отриманої суміші?
Ответы
Автор ответа:
5
56
1) 77+44+47=168(кг)- разом
2) 168 : 3=56(грн) 1кг суміші
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: марина3020
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Natata2002
Предмет: Геометрия,
автор: Олжасбек1
Предмет: Математика,
автор: эртогрул