Предмет: Математика, автор: saloviddajsalo

Для суміші взяли по 1 кг печива трьох сортів. Ціна печива першого сорту за 1 кг — 77 грн., ціна печива другого сорту за 1 кг — 44 грн. і ціна печива третього сорту за 1 кг — 47 грн. Яка ціна 1 кг отриманої суміші?

Ответы

Автор ответа: Tima2307
5

56

1) 77+44+47=168(кг)- разом

2) 168 : 3=56(грн) 1кг суміші

Интересные вопросы
Предмет: Математика, автор: эртогрул