Предмет: Математика,
автор: Sonja5sonja73
купили 1 кг огірків і 2 кг помідорів.За всю покупку заплатили 72 грн.Скільки коштує кг огірків,якщо огірки дорощі за помідори у 2 рази?Купили 3 кг цибулі і 2 кг огірків. За всю покупку заплатили 68,5 грн. Скільки коштує 1 кг огірків, якщо 1 кг цибулі коштує 7,5 грн
Ответы
Автор ответа:
1
Пошаговое объяснение:
1)72/4=18
18*2=36 - Огірки
2)7,5*3=22,5
(68,5-22,5)/2=23 - Огірки
Интересные вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Джаспира
Предмет: Русский язык,
автор: Karina3333342342
Предмет: Русский язык,
автор: ruzana1987
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: sof34