Предмет: Математика,
автор: Аноним
За 4 кг цукру і 5 кг яблук заплатили 18.7 грн. Скільки коштує 1 кг цукру , якщо ціна яблук становить 2.3 за 1 кг ?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
1,8
Покрокове пояснення:
2,3*5=11,5
18,7-11,5=7,2
7,2/4=1,8
Автор ответа:
1
Відповідь:
2.3*5=11.5 ціна яблук за 5 кг
18.7-11.5=7.2 ціна цукру за 4кг
7.2/4= 1.8 ціна за 1 кг цукру
Покрокове пояснення:
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: naumnaum
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: kukolkadjoni
Предмет: Литература,
автор: polinasorokina0